Code center
جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال خواهند شدRSS

Powered By
loxblog.Com

چند روز پیش تعدادی تصویر منتسب به xperia Z4 منتشر شده است.یکی از عکس ها صفحه لمسی این اسمارت فون را نمایش می دهد.تصویری دیگر که در فون آرنا منتشر شده،جزئیات بیشتری را نمایان می کند.سوای بر اینکه این تصاویر حقیقی یا ساختگی باشند،حداقل می توانند درهای جدیدی پیش روی ما باز کنند و خوراک ذهن گرسنه باشند! این تصاویر بهانه لازم را برای من فراهم کرده  تا بار دیگر به یکی از سرگرمی هایم بپردازم.

 

 :: موضوعات مرتبط: موبایل , متفرقه , ,
:: برچسب‌ها: طرح مفهومی , سونی , اکسپریا , xperia z4 , sony , concept phone , :: ادامه مطلب ...

طراحی اصیل یعنی تلفیق حس تازگی و ظاهر آشنای محصولات گذشته. ما در اینجا درباره سونی صحبت می کنیم و زمانی که صحبت از طراحی برای اینچنین شرکتی باشد،می توان آلبوم طراحی های چشمگیر و نوآورانه را ورق زد و از تک تک طرح ها لذت برد و درس ها آموخت.

 

برای شرکتی که سال ها بهترین ها را تولید کرده و خود منبع الهام طراحان بزرگ و بنامی بوده و سال ها تحسین بهترین طراحان و کارشناسان را برانگیخته، نمی توان بدون توجه به راه طی شده، آستین ها را برای طرحی جدید بالا زد.پس هر طرحی، به هر شکلی و با هر عنوانی،وقتی که نام و نشان شرکتی با سابقه و اصیل را بر پیشانی خود می بیند باید در درجه اول نشانه های گذشته را با خود به همراه داشته باشد.نشانه هایی که همچون امضای صاحب اثر در ذهن خریداران  نقش می بندد.:: موضوعات مرتبط: موبایل , متفرقه , ,
:: برچسب‌ها: طرح مفهومی , سونی , اکسپریا , sony , xperia , concept phone , :: ادامه مطلب ...