Code center
جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال خواهند شدRSS

Powered By
loxblog.Com

تقریبا بعد از اتمام چندین و چند طرح مختلف از سونی اکسپریا Z5 کاملا نا امید شده بودم و تصور می کردم که هیچ ایده جذابی برای طراحی تلفن های آینده سونی در ذهن ندارم.طراحی تلفن های جدید برای من سرگرمی کاملا جالب و جذاب اما گاهی اعصاب خورد کن و دیوانه کننده است! کافیست یک جای کار به میلت پیش نرود یا طرحی در ذهن داشته باشی که روی کاغذ آوردنش کار زمان بر و پیچیده ای باشد.

چند روز پیش اما بعد از حدود دو ماه کلنجار رفتن با طرح های مختلف ایده تلفنی که تصویر آن را پایینتر مشاهده می کنید به ذهنم رسید.این طرح تا حد زیادی سبک مورد علاقه من را به نمایش می گذارد.این تلفن مثل تلفن های سری Z سونی در هر دو جهت از شیشه ساخته شده.شیشه های 2.5D لبه های گرد کاملا آشکاری را ایجاد می کنند.فریم فلزی دور گوشی که در این طرح رنگ تیره ای دارد در هر دو قسمت پشت و جلوی تلفن کاملا خود نماییی می کند و ظاهری منحصر به فرد را ایجاد می کند.انحنای قسمت های بالا و پایین این گوشی در بین تلفن های سونی نامعمول است اما تصور می کنم به ارگونومی بهتر و خوشدستی دستگاه کمک می کند.

موارد دیگری که قبلا مطرح شده را هم می توان برای این تلفن متصور بود.مثلا کلید پاور بزرگتر شده تا سنسور اثر انگشت را در خود جای دهد.حاشیه های بالا و پایین همچنان فضای کافی برای قرار گرفتن آنتن و ویبراتور و بلند گوی استریو در قسمت پایین و ماژول بزرگ دوربین اصلی 21 مگاپیکسلیه IMX230 و دوربین جلوی 8 مگاپیکسلی در قسمت بالا را دارد.این سبک چینش قطعات کمک می کند تا مثل نسل های قبلی همچنان تلفنی باریک را شاهد باشیم.

دور از انتظار نیست که در این تلفن شاهد استفاده از اسنپدراگون820 و رم 4 گیگابایتی و احتمالا صفحه نمایش QHD باشیم.:: موضوعات مرتبط: موبایل , ,
:: برچسب‌ها: Sony , Xperia Z5 , z5 , concept , طرح مفهومی , سونی , اکسپریاz5 , :: ادامه مطلب ...