Code center
جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال خواهند شدRSS

Powered By
loxblog.Com

طراحی اصیل یعنی تلفیق حس تازگی و ظاهر آشنای محصولات گذشته. ما در اینجا درباره سونی صحبت می کنیم و زمانی که صحبت از طراحی برای اینچنین شرکتی باشد،می توان آلبوم طراحی های چشمگیر و نوآورانه را ورق زد و از تک تک طرح ها لذت برد و درس ها آموخت.

 

برای شرکتی که سال ها بهترین ها را تولید کرده و خود منبع الهام طراحان بزرگ و بنامی بوده و سال ها تحسین بهترین طراحان و کارشناسان را برانگیخته، نمی توان بدون توجه به راه طی شده، آستین ها را برای طرحی جدید بالا زد.پس هر طرحی، به هر شکلی و با هر عنوانی،وقتی که نام و نشان شرکتی با سابقه و اصیل را بر پیشانی خود می بیند باید در درجه اول نشانه های گذشته را با خود به همراه داشته باشد.نشانه هایی که همچون امضای صاحب اثر در ذهن خریداران  نقش می بندد.:: موضوعات مرتبط: موبایل , متفرقه , ,
:: برچسب‌ها: طرح مفهومی , سونی , اکسپریا , sony , xperia , concept phone , :: ادامه مطلب ...

جذابیت ساعت های هوشمند هر روز بیشتر می شود .اما هنوز نمی توان این ابزار ها را چندان کاربردی و مفید خواند.اجازه بدهید خیلی رک بگویم که به غیر از ساعت هوشمند موتورولا هیچ یک از ساعت های هوشمند را نپسندیدم و ترجیح می دهم به ابزار هایی مثل دست بند های سلامتی نگاهی داشته باشم.

اما جذابیت ساعت هوشمند موتورولا را می توان بیشتر در طراحی گرد و ظاهر کلاسیکش جستجو کرد.با خودم فکر کردم که اگر بنا باشد لوگوی سونی بر روی چنین ساعتی قرار بگیرد،طراحی چنین ساعتی می تواند به چه شکلی باشد.همچنین در ادامه می توانید  طرحی مفهومی از یک تلفن میان رده را مشاهده کنید.:: موضوعات مرتبط: موبایل , متفرقه , ,
:: برچسب‌ها: سونی , مفهومی , اکسپریا , ساعت هوشمند , sony , xperia , concept , :: ادامه مطلب ...

در اولین برخورد با اکسپریا Z3 سونی،محصولی تحسین بر انگیز و متفاوت را پیش روی خود دیدم.با توجه به اینکه این تلفن (حداقل بر روی کاغذ)نسبت به نسل قبل پیشرفت خاصی را نشان نمی دهد تصور می کردم باید تفاوت ها و پیشرفت ها در ارتقای عملکرد دستگاه باشد.

در ملاقات با اکسپریا Z3 دریافتم که تصورم اشتباه نبود و این تلفن را باید به درستی اوج تکامل در بخش موبایل سونی نامید.شاید حضور ذهن کافی نداشته باشم اما هر چه فکر می کنم تلفنی را به خاطر نمی آورم که تا به این اندازه ظرافت و زیبایی را با کیفیت و استحکام در آمیخته باشد.این موضوع زمانی که برای اولین بار اکسپریا Z Ultra را ملاقات کردم به ذهنم رسید که چگونه می توان این چنین طراحی باریک و ظریفی را در کنار استحکام بالا و حتی استاندارد های مقاومتی در برابر آب و گرد و غبار ارائه کرد.این خود هنریست که در هر کجا نمی توان سراغ گرفت.ادامه مطلب را در dkaaren دنبال کنید...:: موضوعات مرتبط: موبایل , متفرقه , ,
:: برچسب‌ها: اکسپریا , xperia z4 , sony , سونی , طرح مفهومی , Concept Phone , :: ادامه مطلب ...

 

با یک جستجوی ساده در وب سایت های داخلی و خارجی به مطالب جالبی درباره نحوه خشک کردن گوشی های آب خورده بر می خوریم.

اما آیا اقدامات توصیه شده برای خشک کردن گوشی کاملا مفید و بی خطر است؟ در صورتی که موفق به زنده کردن دوباره دستگاه اب خورده شویم می توان گفت که کار تمام شده و دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت؟

به عنوان یه تعمیر کار موبایل که هر چند روز یک بار یک گوشی آب خورده- یا سابقا آب خورده!- را ملاقات می کنم باید بگویم خیر.

اما چرا ممکن است اقدام سرخود برای نجات گوشی چندان مفید و عاقلانه نباشد؟با من در Dkaaren همراه باشید تا بیشتر به بررسی این موضوع بپردازیم.

 :: موضوعات مرتبط: موبایل , آموزش , ,
:: برچسب‌ها: موبایل , آب خوردگی , تعمیرات , خشک کردن , , :: ادامه مطلب ...

تعداد صفحات : 4
صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد